Nadzór nad montażem rozłącznika.

Tego typu atrakcje też się zdarzają. Dzielimy się naszą wiedzą techniczną i świadczymy pomoc w potrzebie. To między innymi stanowi naszą wartość dodaną do działalności handlowej.

Wizyta na Targach Energetics 2019 w Lublinie to kolejna okazja do spotkań branżowych i ciekawych rozmów. Tym razem jedynie w roli zwiedzających. Impreza trzyma się dzielnie, a nawet widać ciągły progres. Spora zawartość treści merytorycznych, ale również nowe kontakty, kurtuazja i przemiłe wydarzenia wokół Targów. Dziękujemy organizatorom, wystawcom i wszystkim rozmówcom, życząc wszelkiej pomyślności.

Kolejne Targi Bielskie ENERGETAB za nami, a jednocześnie kolejny rok pracy, bo tak mierzymy czas w naszej branży. Targi to okazja do radosnego świętowania i spotkań z naszymi Szanownymi Kontrahentami, ale również ciężkiej pracy – kto nie był, nie uwierzy.

Zapraszamy Państwa do częstych odwiedzin naszej strony internetowej. Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy wyprzedaż magazynową.
W chwili obecnej proponujemy wkładki bezpiecznikowe w nowych, niższych cenach. Jesteśmy w trakcie wietrzenia magazynu i już niebawem dodamy kolejne produkty w atrakcyjnych cenach.
Bądźcie z nami na bieżąco: http://gislebork.pl/z-magazynu/wyprzedaz-magazynowa

 

Szanowni Państwo,

W imieniu wszystkich pracowników firmy GIS dziękujemy Państwu za udział w tegorocznych targach ENERGETAB .

Szanowni Państwo, wielkimi krokami zbliżają się do nas kolejne już, XXXI Targi Energetyczne ENERGETAB w Bielsku-Białej.

Energetics w Lublinie

Emocje po targach energetycznych Energetics w Lublinie już opadły, czas więc przedstawić drobną fotorelację z tego wydarzenia. Dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska i zapraszamy do kontaktu jeśli będziecie potrzebowali naszej pomocy w zakresie dostaw i kompletacji aparatury SN.

ENERGETICS 2017

Firma Handlowa GiS Zgubińscy sp.j. ma zaszczyt zaprosić Państwa, do odwiedzenia naszego stoiska na Targach ENERGETICS 2017 w Lublinie, w dniach 14-16 listopada. Znaleźć nas będzie można w Hali C, na stoisku nr 28. 

 

 

wstecz