Tegoroczna nadzwyczajna forma wręczania na gali, z dochowaniem wymaganych obostrzeń, nie umniejsza realnego znaczenia i  przynależności do elitarnego grona, o czym powiadamiamy z satysfakcją wszystkich naszych kontrahentów, a zwłaszcza szanownych dostawców.

Wielkanoc 2021
Zdrowych i radosnych Świąt, odpoczynku wśród najbliższych oraz wiosennego słońca, rozpuszczającego wszystko co zamrożone życzy trzymająca się dzielnie załoga GiS.

Targi ENERGETAB 2020 przeszły do historii.
Jedyne w swoim rodzaju doświadczenie w ponad 30-letniej historii tej imprezy. 

Szanowni Państwo, największe w Polsce targi energetyki i elektrotechniki ENERGETAB 2020 odbędą się w dniach od 15 do 17 września 2020 r. w Bielsku-Białej. 

Szukasz ciekawej pracy?


Poszukujemy pracownika na stanowisko: 
Handlowiec

 

Opis stanowiska:

  • przygotowywanie ofert handlowych

  • aktywna współpraca ze stałymi i potencjalnymi klientami

  • realizacja zadań zaopatrzeniowych i sprzedażowych

  • zapewnienie prawidłowego przepływu informacji i dokumentów

  • doradztwo techniczne w zakresie posiadanych kompetencji

  • udział w targach i wyjazdach marketingowych

Nadzór nad montażem rozłącznika.

Tego typu atrakcje też się zdarzają. Dzielimy się naszą wiedzą techniczną i świadczymy pomoc w potrzebie. To między innymi stanowi naszą wartość dodaną do działalności handlowej.

Wizyta na Targach Energetics 2019 w Lublinie to kolejna okazja do spotkań branżowych i ciekawych rozmów. Tym razem jedynie w roli zwiedzających. Impreza trzyma się dzielnie, a nawet widać ciągły progres. Spora zawartość treści merytorycznych, ale również nowe kontakty, kurtuazja i przemiłe wydarzenia wokół Targów. Dziękujemy organizatorom, wystawcom i wszystkim rozmówcom, życząc wszelkiej pomyślności.

Kolejne Targi Bielskie ENERGETAB za nami, a jednocześnie kolejny rok pracy, bo tak mierzymy czas w naszej branży. Targi to okazja do radosnego świętowania i spotkań z naszymi Szanownymi Kontrahentami, ale również ciężkiej pracy – kto nie był, nie uwierzy.

 

 

wstecz