Z okazji Świąt Wielkanocnych życzymy Państwu spokoju, nadziei oraz wielu chwil prawdziwego wytchnienia.
Zdrowych, spokojnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności w nadchodzącym Nowym Roku życzą wspólnicy i pracownicy Firmy Handlowej GiS Zgubińscy z Lęborka
Zima, jak widać, nie była w tym roku zbyt sroga, ale pracy było sporo.
Dostawy aparatury pierwotnej WN na budowę stacji GPZ i GPO Resko, stanowiły dla naszej firmy spore wyzwanie w 2023 roku. W zachodnio-pomorskim rusza potężna PV Resko.
35. Targi Bielskie to kolejna okazja do interesujących rozmów i ciekawych spotkań branżowych.
Udanego świątecznego wypoczynku oraz nowych sił do owocnej pracy życzy wszystkim załoga GiS.










