Prezentujemy Państwu unikalną, a z wielu powodów zupełnie niepowtarzalną ofertę szybkiej realizacji potrzeb w zakresie aparatów i urządzeń do budowy i modernizacji stacji SN/nn, jak również do remontów i bieżącej ich eksploatacji. Szybkość zapewniamy w oparciu o posiadane zasoby magazynowe, umożliwiające błyskawiczną reakcję w sytuacjach awaryjnych. Dostawy realizujemy własnym transportem lub z wykorzystaniem firm spedycyjnych. Kompetencje i fachowe doradztwo na etapie doboru i opracowania koncepcji zapewniamy dzięki naszemu sporemu doświadczeniu, które zdobyliśmy w trakcie 25 lat praktyki. W kwestiach dotyczących konkretnego asortymentu i parametrów technicznych odsyłamy do odpowiedniej strony w naszej ofercie handlowej. W sprawie zapytań i uzgodnień dotyczących realizacji, zapraszamy do kontaktu drogą telefoniczną lub mailową.

Rozłączniki i odłączniki wnętrzowe SNPosiadamy w ciągłej ofercie rozłączniki typu OM i OMB prod. ZWAE, typu NAL i NALF prod. ABB oraz typu KL i KLF prod. UESA. Służą one zarówno do zabudowy w nowych rozdzielnicach, jak i do wymiany za rozłączniki OR, ORB i LHTCJ w starych celkach SN. Obok rozłączników dysponujemy również odłącznikami, uziemnikami, napędami ręcznymi i silnikowymi oraz wszelkiego rodzaju osprzętem i akcesoriami do ich montażu. Bazując na wielorakich wariantach wykonania rozłączników oraz prawidłowym doborze napędów i wyposażenia dodatkowego, pomożemy rozwiązać każdy problem w zakresie eksploatacji, modernizacji i wymiany rozłączników w celkach otwartych, prefabrykowanych i w stacjach wieżowych.

przejdz do działu: Rozłączniki i odłączniki wnętrzowe SN

Napędy ręczne do aparatów SN z wyposażeniemWraz z rozłącznikami SN utrzymujemy również niezbędny zapas napędów ręcznych, dedykowanych przez producentów do współpracy z wytwarzanymi przez nich rozłącznikami. Są to napędy typu NR-1, HE i EMS, przewidziane do manewrowania stykami rozłącznika, jak również nożami uziemnika zwykłego i szybkiego. Obok tych dedykowanych napędów, utrzymujemy również zapas bardziej uniwersalnych napędów o posuwistym ruchu cięgna, służących do manewrowania wszelkiego rodzaju aparatami SN w izolacji powietrznej. Są to znane od wielu lat konstrukcje typu NRW04 i NR3. Posiadamy również w stałej sprzedaży elementy wyposażenia tych napędów, a więc blokady mechaniczne BM, blokady elektromagnetyczne BE i NO5, łączniki pomocnicze NO2, PS-0/1 i PS-3. Na życzenie klienta przygotowujemy odpowiednią konfigurację i doposażamy w wymagane podzespoły.

Przejdź do działu: Napędy ręczne do aparatów SN z wyposażeniem

Transformatory rozdzielczeJest to nasze najnowsze przedsięwzięcie, związane z magazynowaniem i przeznaczeniem do szybkiej sprzedaży transformatorów rozdzielczych olejowych. W bieżącej sprzedaży utrzymujemy transformatory olejowe produkcji ABB z zakresu mocy do 1000 kVA. Są to jednostki hermetyczne, z olejem mineralnym nienhibitowanym, nie zawierającym związków PCB, ani siarki korozyjnej, spełniające wymagania normy PN-EN 60296 i oczywiście najnowszej Ekodyrektywy o obniżonych stratach. Aktualnie na magazynie znajdują się jednostki od 160 do 400 kVA.

Przejdź do działu: Transformatory rozdzielcze

Wkładki bezpiecznikowe i podstawy SNZ uwagi na charakter i przeznaczenie, ten asortyment w podstawowych typoszeregach pozyskacie Państwo wprost z naszego magazynu. Dotyczy to zarówno wkładek do zastosowań wnętrzowych, jak i napowietrznych. Po zamknięciu produkcji wkładek BWMW, WBWMIR, czy WBWMNIW proponujemy zunifikowane wkładki HH firmy SIBA i CEF firmy ABB, zabezpieczające transformatory i inne urządzenia od skutków zwarć. Również Wkładki WBP do zabezpieczania przekładników i WBGN wraz topikami do stacji słupowych. Do wszystkich typów wkładek oferujemy podstawy bezpiecznikowe i komplety sprężyn do modernizacji, w celu przejścia na stosowanie wkładek nowego typu.

Przejdź do działu: Bezpieczniki i podstawy bezpiecznikowe

IzolatoryNasza oferta obejmuje pełen zakres izolatorów wszystkich uznanych producentów, zarówno krajowych, jak i zagranicznych. Oferujemy wszelkie typy izolatorów w zależności od zastosowania: stacyjne, wsporcze, przepustowe, odciągowe, liniowe; jak i od materiału, z którego zostały wykonane: porcelanowe, żywiczne, silikonowe i hybrydowe. Proponujemy też zestawy izolatorów reaktancyjnych ze wskaźnikami napięcia. Obok izolatorów, także towarzyszące im nasadki, złącza elastyczne, szyny i szynoprzewody.

Przejdź do działu: Izolatory

Części zamienne do aparatówW oparciu o wieloletnią współpracę z Serwisem ABB, oferujemy w ramach szybkiej obsługi dostawę części zamiennych do aparatów SN i WN produkcji dawnego ZWAR, jak i aktualnych wyrobów ABB. Znajdziecie Państwo u nas olejowskazy, uszczelki, różnego rodzaju styki, tory prądowe, izolatory, sprężyny, blokady, wyzwalacze, łączniki pomocnicze, krańcowe i cały szereg innych detali i podzespołów. Zapraszamy do zapytań w sytuacjach, związanych z eksploatacją, przeglądami, remontami i „przedłużaniem życia” takich aparatów jak wyłączniki, odłączniki, rozłączniki i napędy do nich.

Przejdź do działu: Części zamienne do aparatów

Przekładniki SNW przypadku tego asortymentu raczej trudno o zapas magazynowy, z uwagi na spory progres dokładności pomiarów i indywidualnych wymagań odbiorców. Staramy się nadrobić to fachowym doradztwem, aktualnym rozeznaniem rynku i ścisłą kooperacją z głównymi producentami tych wyrobów: ABB, RITZ, KPB Intra, Arteche i ALCE. Dzięki temu możemy zaproponować dostawy przekładników SN wnętrzowych i napowietrznych w ofercie optymalnej ze względu na walory techniczne, dostępność i koszty zakupu. Posiadamy też tzw. „listy upłynnień”, zawierające przekładniki w ramach nietrafionych zakupów lub wstrzymanych inwestycji, zalegające na magazynach naszych kontrahentów. W oparciu o te zasoby niejednokrotnie udało nam się zrealizować szybkie dostawy, zwłaszcza w przypadku awarii. Zapraszamy do zapytań w takich nagłych sytuacjach.

Przejdź do działu: Przekładniki SN

 

 

wstecz