Przełomowym dla rozwoju i funkcjonowania naszej firmy okazał się 1994 rok, kiedy to przeprowadziliśmy klasyczną dywersyfikację. Jako firma o lokalnym zasięgu, oferująca kable i osprzęt elektroinstalacyjny, wyszliśmy z zupełnie nowym asortymentem na obszar całego kraju. Główną naszą specjalnością uczyniliśmy aparaturę średnich napięć i systemy wyposażenia stacji transformatorowych.

Duża dynamika i ekspansywność naszych działań, a także zdobyte kompetencje i doświadczenie, pozwoliły nam dość szybko pozyskać zaufanie Klientów z terenu całej Polski. To właśnie Szanownym Klientom zawdzięczamy nasz rozwój i obecną pozycję w dziedzinie dystrybucji aparatury elektroenergetycznej i rozwiązywania wielu problemów z nią związanych. Do grona naszych stałych odbiorców mamy zaszczyt zaliczyć cały szereg firm z energetyki zawodowej, liczne firmy wykonawcze, produkcyjne i handlowe z branży oraz reprezentujące inne gałęzie przemysłu.

Naszą ambicją jest rzetelna i sprawna obsługa potrzeb Klientów i stabilny, długofalowy charakter współpracy. Jesteśmy przeświadczeni, iż udaje nam się spełniać te wymagania, głównie dzięki posiadanej wiedzy technicznej i rozeznaniu rynku, utrzymywanym na bieżąco zapasom magazynowym tego asortymentu, jak również dobrej kooperacji z producentami. Zamieszczamy poniżej część uzyskanych w ostatnich latach świadectw, dokumentujących tę sympatyczną stronę naszej codziennej pracy.

 

Referencje od odbiorców

 

2016

 

2015

 

2014

 

2012

 

2011

 

2010

 

2009

 

2008

Zakład Wysokich Napięć ZEORK

 

2007

PKP Energetyka

 

2006

ZPUE Włoszczowa ZELBO Szczytno Portowe Przedsiębiorstwo Eksploatacji Urządzeń Energetycznych i Wodnych "SIEĆ" Gdynia Portowy Zakład Zaopatrzenia Gdynia Enion Bielsko Biała EL-Q Częstochowa

 

2004

Zakład Wysokich Napięć ZEORK Tramwaje Warszawskie Sp. z o.o. PKP Energetyka

 

2003

Przedsiębiorstwo Kolejowych Robót Elektryfikacyjnych

 

 

 

 

 

 

 

 

 

wstecz