Przełomowym dla rozwoju i funkcjonowania naszej firmy okazał się 1994 rok, kiedy to przeprowadziliśmy klasyczną dywersyfikację. Jako firma o lokalnym zasięgu, oferująca kable i osprzęt elektroinstalacyjny, wyszliśmy z zupełnie nowym asortymentem na obszar całego kraju. Główną naszą specjalnością uczyniliśmy aparaturę średnich napięć i systemy wyposażenia stacji transformatorowych.

Duża dynamika i ekspansywność naszych działań, a także zdobyte kompetencje i doświadczenie, pozwoliły nam dość szybko pozyskać zaufanie Klientów z terenu całej Polski. To właśnie Szanownym Klientom zawdzięczamy nasz rozwój i obecną pozycję w dziedzinie dystrybucji aparatury elektroenergetycznej i rozwiązywania wielu problemów z nią związanych. Do grona naszych stałych odbiorców mamy zaszczyt zaliczyć cały szereg firm z energetyki zawodowej, liczne firmy wykonawcze, produkcyjne i handlowe z branży oraz reprezentujące inne gałęzie przemysłu.

Naszą ambicją jest rzetelna i sprawna obsługa potrzeb Klientów i stabilny, długofalowy charakter współpracy. Jesteśmy przeświadczeni, iż udaje nam się spełniać te wymagania, głównie dzięki posiadanej wiedzy technicznej i rozeznaniu rynku, utrzymywanym na bieżąco zapasom magazynowym tego asortymentu, jak również dobrej kooperacji z producentami. Zamieszczamy poniżej część uzyskanych w ostatnich latach świadectw, dokumentujących tę sympatyczną stronę naszej codziennej pracy.

 

Referencje od odbiorców3

 

2021

 ZOE Zgierz Izolatory 2020.pdf

 WOT EL Jordanow Rozdzielnice SM6.pdf

 Politechnika Lubelska 2 transformatory

 Elektro Inwest Konin Aparaty SN z 3 lat

 Zilinskis Torun Aparatura 2020

 EL Platforma Mikołow Aparaty SN2020

 ACDC Wicko Stacja kontenerowa

 TAURON Gliwice Aparaty SN z 3 lat

 ZCh Siarkopol Tarnobrzeg 4 transformatory

 Grupa LOTOS Gdańsk dostawy ABB

 

2020

 Energa Logistyka - rozłączniki z 3 lat

 FIN-EL Lębork - Stacje i transformatory

 WOT-EL Wrocław - Transformator suchy 1600

 PGE Lublin - Aparaty SN do GPZ

 Grupa Kęty - Transformatory suche

 Progress Bielsko-Biała - Aparaty SN

 EL Professional Gdynia - Wyłączniki do pól SN

 

 

2016

 

2015

 

2014

 

2012

 

2011

 

2010

 

2009

 

2008

Zakład Wysokich Napięć ZEORK

 

2007

PKP Energetyka

 

2006

ZPUE Włoszczowa ZELBO Szczytno Portowe Przedsiębiorstwo Eksploatacji Urządzeń Energetycznych i Wodnych "SIEĆ" Gdynia Portowy Zakład Zaopatrzenia Gdynia Enion Bielsko Biała EL-Q Częstochowa

 

2004

Zakład Wysokich Napięć ZEORK Tramwaje Warszawskie Sp. z o.o. PKP Energetyka

 

2003

Przedsiębiorstwo Kolejowych Robót Elektryfikacyjnych

 

 

 

 

 

 

 

 

 

wstecz